Aktuality a novinky

Středa 27.3.2019, výkop 17.00 - hřiště Sparta Lužná

Sparta Lužná - SK Lišany

Odjezd / sraz: 16.15 Lišany / 16.20 hřiště Lužná

Poslední dvě přípravy před zahájením jarních odvet smírně

18. 3. 2019

SK Zichovec (OP Kladno) - SK Lišany       1 : 1       (1 : 1)

SK Lišany - TJ Nové Sedlo (I.B ÚKFS)      3 : 3       (1 : 1)

Z posledních dvou přípravných duelů před zahájením jarních záchranářských bojů o udržení nejnižší krajské soutěže vyšli lišanští fotbalisté smírně.

Zápas v neděli 10.3. na umělce v Rynholci proti účastníku Kladenského přeboru, SK Zichovec, ovlivnil silný vítr a až nečekaně kvalitní soupeř měl více ze hry. Právě vítr nám, společně s kopací technikou Vaška Mutinského, paradoxně pomohl k vyrovnávacímu gólu, a Zdenda Řepka potažmo od 53. min. Honza Paseka v brance již za svá záda nic nepustili.

Poslední příprava v neděli 17. 3. na Tatranské umělce proti účastníku Ústecké I. B třídy byla veskrze vyrovnaná. Lišanští třikrát prohrávali, ale díky dvěma brankám jarní posily Lukáše Hanzla a jedné Lukáše Řepky pokaždé vyrovnali a ze zápasu vyválčili spravedlivou remízu.

A tým - mistrovské utkání 14. kola PRODIET I. B třídy, neděle 24. března 2019

18. 3. 2019

Neděle 24.3.2018, výkop 15.00 - hřiště SK Slaný

SK Slaný B - SK Lišany

Odjezd / sraz: 13.00 Rakovník, 13.10 Lišany, 14.00 stadion SK Slaný

Brigáda na hřišti, sobota 23. března

14. 3. 2019

Sobota 23.3.2019 - brigáda na hřišti.

Práce - instalace nových střídaček, zpracování dřeva na topení na sál.

Sraz - 08.30.

Skalp lídra I. A třídy

18. 2. 2019

SK Lišany - FK Vroutek        4 : 2      (3 : 0)

Další přípravné utkání sehráli lišanští fotbalisté tak trochu mimo původní plán zimní přípravy, nicméně proč nevyužít příležitost zahrát si s lídrem Ústecké I. A třídy. FK Vroutek v neděli 17. února rozhodně nepřijel na umělku Rakovnického Tatranu v nejsilnějším složení. To však nijak nesnižuje výkon lišanských, kteří byť také ne úplně kompletní, se konečně sešli lépe, ale  na úkor top sestavy samozřejmě pojali zápas jako přípravu, takže minimálně poločas si zahrál každý ze zúčastněných patnácti hráčů. Přesto ve svižně hraném a divácky atraktivním utkání, plném šancí, vybojovali cenný skalp.

Zápas rozhodly rychlé protiútoky soupeře

7. 2. 2019

TJ Krásný Dvůr - SK Lišany        3 : 1      (1 : 1)

V sobotu 2. února byl na závěr kondičního soustředění lišanských fotbalistů přípravný zápas proti aktuálně 5. týmu Ústecké I. B třídy sk. C, TJ Krásný Dvůr, domluvený na umělé trávě v Kadani. S ohledem na nekompletní složení týmu a dva dny objemových tréninků v nohách hráčů, si trenér o výsledku přílišné iluze nedělal. Konečná porážka po poločasové remíze vyplynula hlavně ze skutečnosti, že lišanští hráči nedokázali proměnit šance a zřejmě právě kvůli únavě nebyli schopni zachytávat rychlé protiútoky soupeře, ze kterých vstřelil všechny tři branky.

Na úvod mírný optimismus

27. 1. 2019

SK Havran Kryry - SK Lišany        2 : 3      (1 : 2)

První přípravné utkání jarní části fotbalové sezóny sehrály Lišany na UT v Kryrech s místním účastníkem Ústecké I. A třídy. Mužstvu SK Havran Kryry se v soutěži nedaří a ani zde nepřekročilo svůj stín a odešlo poraženo 2 : 3, kdy vyjma konce prvního a úvodu druhého dějství tahalo za kratší konec. Lišanský tým, byť utkání odehrál v hodně improvizované sestavě, např. bez Hafíka, Vialliho, Bobínyho, Mutiny a dalších, podal slušný výkon a zaslouženě zvítězil.

Obnova členství FAČR na rok 2019

17. 1. 2019

Upozorňuji, že do konce února je potřeba u všech hráčů i ostatních členů SK Lišany obnovit členství ve FAČR na rok 2019 prostřednictvím zaplacení členského příspěvku:

dospělí -200,- Kč, již jsem začal vybírat

mládež do 18ti let -100,-Kč, již jsem začal vybírat

Cílovou částku bych měl rád pohromadě do 1/2 února, kdy v portálu is.facr z databáze členů klubu vyklikám seznam zaplativších, vygeneruji variabilní symbol pro platbu a vše s penězi předám pokladníkovi, který provede hromadnou platbu. Po spárování platby bude u všech zaplativších obnoveno členství, tj. (kdo by si chtěl zkontrolovat) v is.facr, databázi členů klubu, se, místo aktuálně šedivého, rozsvítí zelený puntík, u nezaplativších - neobnovené členství - puntík červený.

Hráči i členové realizačního týmu vč. hlavního pořadatele bez obnoveného členství pak např. nepůjdou vložit do zápisu o utkání - PC je tam jednoduše nepustí.

Od počtu členů se pak také zpravidla odvíjí výše dotace z FAČR a MŠMT.

Starší přípravka - halový turnaj 15. prosince, výsledky

17. 12. 2018

V sobotu 15. prosince se družstvo SK Lišany ve společném týmu s FK Hředle zúčastnilo halového turnaje starších přípravek KIK CUP, U - 11, kde v dopolední skupině obsadilo 3. místo.

Lišanská podzimní derniéra

23. 11. 2018

PRODIET I. B třída, sk. A, 13. kolo

SK Družec - SK Lišany    4 : 0   (3 : 0)

Poslední podzimní utkání odehrál lišanský tým na půdě před utkáním třetího mužstva tabulky, SK Družec. Navzdory slušnému hernímu projevu a v poli vyrovnané hře na svého kvalitního soupeře gólově nestačil a počtvrté za sebou neuspěl. Po podzimní části soutěže mu tak zůstal "černý petr", ale s ohledem na stejný bodový zisk jako Vraný a nepatrnou ztrátu na Klobuky, bude i na jaře o co hrát.