Aktuality a novinky

Příspěvky

Na úvod mírný optimismus

27. 1. 2019

SK Havran Kryry - SK Lišany        2 : 3      (1 : 2)

První přípravné utkání jarní části fotbalové sezóny sehrály Lišany na UT v Kryrech s místním účastníkem Ústecké I. A třídy. Mužstvu SK Havran Kryry se v soutěži nedaří a ani zde nepřekročilo svůj stín a odešlo poraženo 2 : 3, kdy vyjma konce prvního a úvodu druhého dějství tahalo za kratší konec. Lišanský tým, byť utkání odehrál v hodně improvizované sestavě, např. bez Hafíka, Vialliho, Bobínyho, Mutiny a dalších, podal slušný výkon a zaslouženě zvítězil.

Obnova členství FAČR na rok 2019

17. 1. 2019

Upozorňuji, že do konce února je potřeba u všech hráčů i ostatních členů SK Lišany obnovit členství ve FAČR na rok 2019 prostřednictvím zaplacení členského příspěvku:

dospělí -200,- Kč, již jsem začal vybírat

mládež do 18ti let -100,-Kč, již jsem začal vybírat

Cílovou částku bych měl rád pohromadě do 1/2 února, kdy v portálu is.facr z databáze členů klubu vyklikám seznam zaplativších, vygeneruji variabilní symbol pro platbu a vše s penězi předám pokladníkovi, který provede hromadnou platbu. Po spárování platby bude u všech zaplativších obnoveno členství, tj. (kdo by si chtěl zkontrolovat) v is.facr, databázi členů klubu, se, místo aktuálně šedivého, rozsvítí zelený puntík, u nezaplativších - neobnovené členství - puntík červený.

Hráči i členové realizačního týmu vč. hlavního pořadatele bez obnoveného členství pak např. nepůjdou vložit do zápisu o utkání - PC je tam jednoduše nepustí.

Od počtu členů se pak také zpravidla odvíjí výše dotace z FAČR a MŠMT.

Starší přípravka - halový turnaj 15. prosince, výsledky

17. 12. 2018

V sobotu 15. prosince se družstvo SK Lišany ve společném týmu s FK Hředle zúčastnilo halového turnaje starších přípravek KIK CUP, U - 11, kde v dopolední skupině obsadilo 3. místo.

Lišanská podzimní derniéra

23. 11. 2018

PRODIET I. B třída, sk. A, 13. kolo

SK Družec - SK Lišany    4 : 0   (3 : 0)

Poslední podzimní utkání odehrál lišanský tým na půdě před utkáním třetího mužstva tabulky, SK Družec. Navzdory slušnému hernímu projevu a v poli vyrovnané hře na svého kvalitního soupeře gólově nestačil a počtvrté za sebou neuspěl. Po podzimní části soutěže mu tak zůstal "černý petr", ale s ohledem na stejný bodový zisk jako Vraný a nepatrnou ztrátu na Klobuky, bude i na jaře o co hrát.

Posun v tabulce se nekonal

21. 11. 2018

PRODIET I. B třída, sk. A, 12. kolo

SK Lišany - SK Vinařice    2 : 4   (1 : 2)

Lišanskému týmu se v závěru podzimní části soutěže nedaří. Od domácí výhry s Vraným v 9. kole nebodoval a pokud se chtěl odlepit ze dna tabulky, musel nějaké body získat. Proti byl však zdatný soupeř, šestý tým tabulky, SK Vinařice.

Mladší žáci - tréninky v zimě - od středy 21. listopadu 2018

14. 11. 2018

Mladší žáci

Od středy 21.11.2018, každou středu na sále Sokolovny Lišany.

Začátky 17.00, sraz dětí v 16.45 u kabin, konec v 18.30.

dále viz celý příspěvek.

A tým - zimní soustředění 2019 - termín

29. 10. 2018

Zimní soustředění 2019, Kovářská

Termín: středa 30. ledna (odjezd cca v 17.00) - neděle 3. února 2019

Lišany stále v kontaktu

22. 10. 2018

PRODIET I. B třída, sk. A, 9. kolo

SK Lišany - Sokol Vraný    3 : 1   (2 : 1)

Po prohře na půdě Braškova sehrál nováček I. B třídy, SK Lišany, doma s Vraným další záchranářský duel o pomyslných 6 bodů, čemuž odpovídalo postavení obou mužstev v tabulce. V případě výhry by se lišanský tým odpoutal od jejího dna před Klobuky a bodově by se dotáhl na svého aktuálního soupeře. Trenér Jelínek oproti předchozím zápasům lehce zamíchal základní sestavou a nasazení Ládi Krůty s Míšou Bagim od začátku se nakonec ukázalo jako povedená rošáda.

V hlavní roli rozhodčí

15. 10. 2018

PRODIET I. B třída, sk. A, 8. kolo

SK Braškov - SK Lišany       3 : 1   (2 : 1)

Na pěkný, ale listím zapadaný pažit v Braškově zavítaly v 8 kole krajské I. B třídy Lišany, aby pod dohledem trojice rozhodčích vč. obou asistentek něžného pohlaví a delegáta svazu svedly se sousedem z chvostu tabulky záchranářský duel o pomyslných 6 bodů. Jak k utkání přistoupí rozhodčí na půdě týmu, kde se proslýchá, že to nebývá vždy rovina, byla otázka.

Třináct minut od překvapení

11. 10. 2018

PRODIET I. B třída, sk. A, 7. kolo

SK Lišany - SK Rakovník B    2 : 4   (1 : 2)

Lídrovi tabulky, rezervě SK Rakovník, mužstvu složeném převážně z mladíků kolem zkušeného Michala Fojtíka se daří a po 6 kolech neztratila ani bod. Nováček I. B třídy, lišanský tým, před utkáním na 13. místě, musí jít zápas od zápasu a chtěl to změnit. Málem se to podařilo - k překvapení chybělo 13 minut.