Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality a novinky

Příspěvky

Výlet do Unhoště body nepřinesl

4. 9. 2018

PRODIET I. B třída, sk. A, 2. kolo

TJ Unhošť - SK Lišany       5 : 1   (2 : 1)

V premiérovém venkovním vystoupení v I. B třídě Lišany až na poslední čtvrthodinu znovu nepropadli a celkový výsledek neodpovídá dění na hřišti. Domácí Unhošť  nebyla lepším týmem na výsledek 5 : 1. Znovu jsme vedli, nepoložil nás ani pro sporný ofsajd neuznaný gól ani, mírně řečeno, hodně sporná penalta v závěru první půle za stavu 1 : 1 a do 77. min jsme za stavu 1 : 2 bojovali o bodový zisk. Pak však přišel nešťastný „vlastenec“, trochu jsme odešli mentálně a v samotném závěru ještě dvakrát inkasovali.

 

Statečný odpor k bodům nevedl

28. 8. 2018

PRODIET I. B třída, sk. A, 1. kolo

SK Lišany - SK Slaný B       1 : 2   (1 : 0)

Ostrý start nejnižší krajské soutěže zavál v neděli 26.8. na tropickými vedry devastovaný lišanský pažit soupeře z horních pater loňské tabulky, SK Slaný B. Porovnáním zápisů o utkání čtyři hráči soupeře naskočili v sobotu do utkání krajského přeboru za A tým, a od začátku bylo jasné, že budeme čelit velkému favoritovi.

 

Vydařená příprava s Chlumčany

13. 8. 2018

SK Lišany - FK Chlumčany u Loun      5 : 0   (3 : 0)

Od "blamáže" v utkání s kombinovaným dorostem a rezervou Tatranu jdou výkony lišanského týmu v přípravě přece jen nahoru. Po druhém místě na turnaji v Krásném Dvoře nyní Lišany přivítaly na svém trávníku loňský třetí tým Ústecké I. B třídy a vysokou výhrou si 14 dnů před začátkem soutěže spravili sebevědomí. Soupeř sice nebyl kompletní, doplněný hráči z rezervy, hrající III. třídu. V ideální sestavě však nebyl ani domácí tým, bez zraněných z turnaje Šutyho a Bobínyho, nemocného Michala Hájka a ženícího se Pepíka Karvaie - gratulujeme. O to více těší, že lišanští, snad až na úvod utkání, ovládali hru a diktovali tempo zápasu. Kdyby sudí po jednoznačném vývoji neukončil utkání o dobrou čtvrthodinu dříve, mohlo být skóre ještě výraznější.  Další dobrou zprávou je, že Roušák v týdnu už trénoval s balónem a naskočil do 2. poločasu, kde svými dvěma góly pečetil výsledek utkání.