Aktuality a novinky

Příspěvky

Ze hřiště lídra tabulky Lišany body nepřivezly

4. 4. 2018

FK Hředle - SK Lišany       3 : 1   (0 : 1)

Na velmi těžkém terénu vstoupily Lišany do jarních bojů o mistrovské body na půdě lídra tabulky, FK Hředle. Lišany svého soupeře na podzim doma porazily a s ohledem na povedenou zimní přípravu i zvěsti o horším rozpoložení svého soupeře, si dělaly naděje i do odvety. Realita na terénu, který rozhodčí nakonec uznali jako způsobilý, byla však trochu jiná.

Tréninky po změně na letní čas

25. 3. 2018

Dospělí: úterky a čtvrtky od 18.00 na hřišti

Odjezd z Rakovníka 17.30, sraz 17.50

Přípravka: středy od 17.00 na hřišti

Sraz 16.50

Lišany v generálce deklasovaly trápící se Kroučovou

24. 3. 2018

So. Kroučová - SK Lišany       0 : 9   (0 : 4)

Jako náhradu za odložené 14. kolo nejvyšší okresní soutěže přijaly Lišany pozvání na UT v Lounech od zachraňující se Kroučové. Bez ohledu na pouze dvanáct přítomných hráčů a nestandardní složení hlavně pravé strany sestavy, svého soupeře, jemuž slouží ke cti, že část zápasu odehrál pouze v deseti, lišanští vůbec nešetřili a svou herní převahu vyjádřili 9 góly, aniž by inkasovali.

Lišanská vítězná série v přípravě pokračuje

4. 3. 2018

FK Vroutek B - SK Lišany       2 : 5   (1 : 2)

Ve třetím přípravném si mužstvo SK Lišany podruhé zahrálo umělce v Kryrech proti účastníku lounské III. třídy, rezervě FK Vroutek, posílené o 2 - 3 hráče z A týmu, hrajícího ústeckou I. A třídu.   Vyjma hluchého místa v první dvacetiminutovce 2. půle po větším prostřídáním hráčů,  byly Lišany opět lepším mužstvem a svou převahu vyjádřily pěti brankami, přičemž řadu dalších šancí, které si vytvořily, nedokázaly přetavit v další branky. Přesto, snad vyjma produktivity, panuje nad výsledky, ale hlavně výkony v přípravě, spokojenost.

Přípravné derby zaslouženě ovládl herně lepší tým.

27. 2. 2018

Sparta Lužná - SK Lišany       1 : 2   (1 : 0)

Ve svém druhém přípravném utkání se Lišanský tým představil na tatranské umělce proti Lužné, aktuálně hrající nejnižší krajskou soutěž. Bez ohledu na přípravu mělo utkání punc derby plného emocí, ve kterém však po úvodní půlhodině Lišany zápas herně ovládly, svého o třídu výš hrajícího soupeře k ničemu nepustili a po řadě neproměněných šancí nakonec ovládly zápas i výsledkově.

Na úvod optimismus

5. 2. 2018

SK Havran Kryry B - SK Lišany       1 : 7   (1 : 0)

Na závěr kondičního soustředění v Kovářské sehráli v sobotu 3.2. lišanští fotbalisté na umělce v Kryrech první přípravný zápas s místním rezervním týmem, hrajícím lounskou III. třídu. Po neproměněných šancích a nešťastném "vlastenci" v první půli, rozpoutali lišanští ve druhém dějství brankostroj a soupeře deklasovali sedmi góly.

Lišany drží domácí neporazitelnost

27. 11. 2017

SK Lišany - SK Ohnivec Městečko      2 : 2   (1 : 1),   pk. 5 : 3

V dohrávce 10. kola hostily Lišany mužstvo Městečka, předloňského účastníka I. B třídy a loňského podzimního půlmistra, které však aktuálně ne zcela potvrzuje své kvality a nachází se „pouze“ uprostřed tabulky OP, před utkáním se čtyřbodovou ztrátou na Lišany. Zápas tak neměl favorita. Lišanům chyběl nemocný šikovný střední halv Vašek Mutinský, Městečku zase vykartovaný stoper Jiří Chládek, nicméně hosté se oproti předchozím duelům zase mohli spolehnout na osvědčenou dvojici, tvůrce hry Jiří Urban – střelec Petr Šnídl.

Prokletí senomatského hřiště se zlomit nepodařilo

27. 11. 2017

SK Senomaty - SK Lišany      5 : 1     (2 : 1)

V posledním podzimním kole OP zajížděli hráči SK Lišany na hřiště senomatských Beranů, kde se jim z dlouhodobého hlediska nedaří. I tentokrát, byť tabulkové postavení nás pasovalo do role favorita, jsme neuspěli a po matném výkonu si odvezli nejvyšší podzimní porážku v soutěži.

Český lev v Lišanech zuby neukázal

15. 11. 2017

SK Lišany - ČL Kolešovice      2 : 0     (1 : 0)

V předposledním podzimním kole nejvyšší okresní soutěže přivítaly Lišany v domácím prostředí dalšího z rádoby "černých koňů" soutěže, tým ČL Kolešovice, který se dlouho pohyboval v popředí tabulky a chvíli ji dokonce vedl. S tímto týmem mělo naše mužstvo navíc doslova tristní bilanci, nicméně v samotném utkání tentokrát vyválčilo 3 body. Lišany tak počtvrté za sebou nepoznaly hořkost porážky a získali 10 bodů v řadě, což jim stále dává šanci nejen držet klidný střed, ale překvapivě bojovat i o širší špičku tabulky.

Lišany vezou dva cenné body z Olešné

6. 11. 2017

FC PO Olešná - SK Lišany      2 : 3, p.     (1 : 0)

Po, díky větrné smršti neodehranému domácímu utkání s Městečkem, se Lišany v 11. kole nejvyšší okresní soutěže představily na hřišti tradičního rivala Olešné, odkud naposledy přivezly body na jaře r. 2006. Poslední dvě utkání zde prohrály shodně 1 : 2, přičemž v obou případech se hrál výborný fotbal. Nyní tedy bylo na čase změnit  statistiky a pokusit se bodovat.