Aktuality a novinky

Příspěvky

Lišany zdolaly Lubnou a mohou se těšit na finále poháru

1. 10. 2017

SK Lišany - Baník Lubná      5 : 1     (4 : 1)

V semifinále poháru OFS (kam SK Lišany postoupil přes Sj. Chrášťany a FC Jesenice) přivítaly Lišany, poprvé v poháru na domácí půdě, ambiciózní celek Lubné vedoucí tabulku III. třídy, který se netají s myšlenkami na postup do OP i vítězství v okresním poháru. O tom druhém si po utkání v Lišanech už může nechat jen zdát.

Dva hattricky a 10 gólů

18. 9. 2017

SK Lišany - FC 05 Zavidov B      10 : 0     (5 : 0)

V duelu doposud tříbodových týmů přivítaly ve 4. kole OP Lišany rezervu Zavidova, se kterou mají dlouhodobě víceméně vyrovnanou bilanci. Nyní však udělili lišanští hráči svému, byť souběhem s A-týmem oslabenému soupeři, tvrdou lekci, na kterou jistě dlouho nezapomene.

"Do jedné řeky dvakrát nevstoupíš"

10. 9. 2017

FC Jesenice - SK Lišany       4 : 3     (1 : 1)

Podruhé v rozmezí devíti dnů cestovaly Lišany do Jesenice, kde s místním FC sehrály dvě vyrovnaná a divácky atraktivní utkání. Zatímco v prvním, pohárovém, se po výsledku 3 : 2 radovali hosté, nyní v soutěžním byl o gól šťastnější domácí tým.

Lišany v semifinále okresního poháru

2. 9. 2017

FC Jesenice - SK Lišany       2 : 3     (0 : 2)

V odloženém utkání 2. kola okresního poháru zavítaly ve čtvrtek 31. srpna Lišany do Jesenice. Po předchozích dvou debaklech a jedné těsné porážce na hřišti tohoto těžkého soupeře lišanští konečně vystoupili ze svého stínu a nejen disciplínou a bojovností, ale i fotbalovými dovednostmi svého soupeře přehráli a zaslouženě vybojovali postup mezi poslední čtyři pohárová mužstva.

Vstup do nové sezóny příliš nevyšel

28. 8. 2017

SK Lišany - FK Kněževes       2 : 5     (1 : 2)

Lišany vstoupili do dalšího ročníku OP domácím utkáním s mužstvem Kněževsi, které na jaře do posledního kola hrálo o titul. Soupeř, oslaben odchody stoperů Vrábíka a Kollára, ale s novým tvůrcem hry, zkušeným Hertlem, si nakonec odvezl všechny body. Domácí tým doufal v lepší výsledek, ale fotbal se hraje na góly a těch padlo více do domácí sítě.

V generálce šest branek ve druhém dějství

15. 8. 2017

Sparta Řevničov - SK Lišany       2 : 6     (1 : 0)

Jelikož utkání II. kola poháru OFS, FC Jesenice - SK Lišany, bylo odloženo na 31.8., domluvily se Lišany na generálce před startem soutěží se třetím mužstvem loňské III. třídy, Řevničovem. Na rozdíl od poháru v Chrášťanech měl trenér k dispozici už 13 hráčů, kteří po zlepšeném výkonu ve druhé půli otočili zápas a proměnili jej ve výrazné vítězství.

Výborný výkon deseti statečných vedl k výhře a postupu

13. 8. 2017

I. kolo poháru OFS

Sj. Chrášťany - SK Lišany    4 : 5    pol. 1 : 1

Bez osmi hráčů z osmnáctičlenného kádru, tedy pouze v deseti hráčích, nastoupilo lišanské mužstvo na výborném pažitu v Chrášťanech do utkání úvodního kola poháru OFS. I přes převahu o jednoho muže v poli, účast nové posily L. Kozáka, absenci stabilního gólmana Lišan Z. Řepky a dvě proměněné penalty, nedokázali domácí přehrát disciplinované, pohyblivé a výborně kombinující lišanské mužstvo. To si, při absenci elitního střelce Jelínka díky brankám pěti různých hráčů, veze z Chrášťan zasloužený postup.

Fotbalové tréninky přípravky

30. 6. 2017

Fotbalové tréninky st. přípravky – příprava na sezónu 2017 - 18

Od středy 2. srpna 201717.00 hod., fotbalové hřiště SK Lišany.